PL DE EN
Nasze apartamenty Skontaktuj się z nami Jak to działa? Regulamin Polityka prywatności

Żeromskiego (ZE34) - ZE34

ul. Zeromskiego 5, Swinoujscie

Dostępność

Udogodnienia


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /elements/apartament_lista.php on line 25

Apartament typu Studio znajduje się na 4 piętrze (poddasze) w budynku z windą. Winda w budnyku dojeżdża do 3 piętra, by dostać się do apartamentu trzeba pokonać jedną kondygnację po schodach. Apartament ma powierzcnię około 35m2, część powierzchni wypełniają skosy. Przygotowany jest do pobytu 1-5 osób. Na wyposażenie składają się 3 jednoosobowe łóżka z materacami (90x200cm), usytuowane są one przy skosach, rozkładana kanapa (120x200cm), stół z krzesłami, szafa wnękowa, odkurzacz, telewizor i niewielki aneks kuchenny oraz łazienka z kabiną prysznicową i wc.

Okna pokoju, kucheni i łazienki wychodzą na wschód. W kuchni oraz łazience są okna połaciowe z roletami.

W apartamencie znajduje się lodówka podblatowa, czajnik elektryczny, zestaw naczyń i sztuććów, klimatyzator.

Do dyspozycji gości jest internet bezprzewodowy.

Miejsce parkingowe nie jest gwarantowane. W sezonie wakacyjnym w dzielnicy uzdrowiskowej, w której znajduje się apartament obowiązuje strefa płatnego parkowania. Parking strzeżony płatny znajduje się około 350m.

Zwierzęta nie są akceptowane.

Apartament mieści się w ponad stuletnim, odrestaurowanym budynku położonym w samym sercu świnoujskiej promenady przy ul. Żeromskiego 5. Przed wojną pod tym adresem działała modna kawiarnia i popularny hotel „Jester”, po wojnie zaś sanatorium „Katowiczanka”. Dziś na parterze mieści się apteka. W budynku znajduje się winda a na terenie posesji parking oraz niewielki stojak na rowery.

Windą dojechać można do 3 piętra. Na ostatnią kondygnację (poddasze) dostać się można tylko schodami.

W pobliżu budynku prowadzone są prace budowlane mogące powodować hałas.

Array