PL DE EN
Nasze apartamenty Skontaktuj się z nami Jak to działa? Regulamin Polityka prywatności

Żeromskiego (ZE35) - ZE35

ul. Żeromskiego 5, Swinoujscie

Dostępność

Udogodnienia


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /elements/apartament_lista.php on line 25


Apartament typu Studio (powierzchnia ze skosami 32m2) znajduje się na 4 piętrze (poddasze) w budynku z windą. Winda w budnyku dojeżdża do 3 piętra, by dostać się do apartamentu trzeba pokonać jedną kondygnację po schodach.

Składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z wc i prysznicem. Do dyspozycji gości są dwa pojedyncze łóżka z materacami (90x200cm) usytuowane przy ścianie ze skosem oraz rozkładana sofa (powierznia po rozłożeniu 140x180cm), stół jadalniany z 3 krzesłami, stolik kawowy, komoda, telewizor, niewielka szafa i klimatyzator. Okna połaciowe (dachowe) znajdujące się w pokoju wyposażone są w rolety i skierowane na stronę południowo-wschodną, natomiast okno łazienkowe łwychodzi na zachód.

Do dyspozycji gości jest internet bezprzewodowy.

Miejsce parkingowe nie jest gwarantowane. W sezonie wakacyjnym w dzielnicy uzdrowiskowej, w której znajduje się apartament obowiązuje strefa płatnego parkowania. Parking strzeżony płatny znajduje się około 350m.

Zwierzęta nie są akceptowane.

Apartament (22m2) mieści się w ponad stuletnim, odrestaurowanym budynku położonym w samym sercu świnoujskiej promenady przy ul. Żeromskiego 5. Przed wojną pod tym adresem działała modna kawiarnia i popularny hotel „Jester”, po wojnie zaś sanatorium „Katowiczanka”. Dziś na parterze mieści się apteka. W budynku znajduje się winda a na terenie posesji parking oraz niewielki stojak na rowery.

Windą można dojechać do 3. piętra. NA ostatnią kondygnację (poddasze) można dojśc tylko schodami

W pobliżu budynku prowadzone są prace budowlane mogące powodować hałas.

Array