Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /funcs.php on line 672
Malczewskiego (ML03) - Visit Baltic
PL DE EN
Nasze apartamenty Skontaktuj się z nami Jak to działa? Regulamin Polityka prywatności

Malczewskiego (ML03) - ML03

ul. Malczewskiego 18, Swinoujscie

Dostępność

Udogodnienia


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /elements/apartament_lista.php on line 25

2 pokojowy apartament z balkonem położony jest na parterze wielorodzinnego budynku. Składa się z pokoju dziennego, sypialni, oddzielnej kuchni oraz łazienki.

Pokój dzienny wyposażony jest w narożnik z funkcją spania, fotel, ławę, komody i telewizor. Zarówno okna pokoju jak i balkon skierowane są na zachód. Na balkonie znajduje się stolik z blatem szklanym i dwa krzesełka.

Sypialnia z sofą (po rozłożeniu powierchnia sptania 140x200cm), komodą i szafą. Kuchnia wyposażona jest w niezbędnie naczynia i sprzęty oraz kuchenkę gazową z 4 palnikami, piekarnik, lodówkę, mikrofalówkę.

 Okna sypilani i kuchni zwrócone są na wchód.

Łazienka w wanną, umywalką, wc i pralką automatyczną.

Osiedle "Tęcza" położone jest w zachodniej części miasta w niedalekim sąsiedztwie ostatniego przystanku niemieckiej kolejki uzdrowiskowej (UBB). W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, restauracje i chętnie odwiedzany przez turystów przygraniczny rynek. Odległość do plaży wynosi ok. 1,3km, do przejścia granicznego Świnoujście-Ahlbeck ok. 2, do ścisłego centrum miasta ok.1 km. Przy ulicy Malczewskiego okalającej osiedle Platan od strony wschodniej znajduje się nowoczesny, ogrodzony plac zabaw, boisko do koszykówki oraz rekreacyjny teren zielony.

Budynek, w którym znajduje się mieszknaie nie ma windy. Dojście możliwe jest tylko schodami 

    ,